!! UWAGA !! - Rabat 10% na każde zamówienie - wpisz KOD: Zajkiewicz

Dostawa

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Ambro Express lub Geodis. Wszystkie wysyłane przez nas towary są w pełni ubezpieczone. Status przesyłki można śledzić bezpośrednio na stronie przewoźnika po wpisaniu numeru listu przewozowego przesyłki:
  • https://ambroexpress.pl/sledzenie-przesylek
  • https://strefaklienta.pekaes.geodis.pl/pl/
Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia.

Nasz dział wysyłek pracuje od poniedziałku do piątku, dlatego też produkty zamówione pomiędzy godziną 16.00 w piątek a 7.00 w poniedziałek wysyłane są w poniedziałek. W innych przypadkach realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu złożonego przez Zamawiającego zamówienia. Przesyłka nadana przez sklep OponyCiezarowe.pl jest doręczana w 94% następnego dnia roboczego po wysłaniu. Kurier dostarcza zamówione produkty w godzinach 8:00-16:00, w większych miastach istnieje możliwość dostawy do godziny 16:00.

W naszym sklepie na każdej karcie towaru znajdą Państwo informację o kosztach wysyłki i czasie dostawy dla każdego produktu.

Jeżeli życzą sobie Państwo kontaktu z kurierem przed jego przyjazdem, prosimy o kontakt bezpośrednio z firmą kurierską powołując się na numer listu przewozowego. W przypadku gdy po przyjeździe Kurier nie zastanie nikogo w domu - pozostawi awizo z dokładną informacją gdzie i kiedy można przesyłkę odebrać.

Po wcześniejszych ustaleniach, możliwy jest odbiór osobisty w Ksawerowie przy ul. Widzewskiej 2.

Zwroty

Tylko u nas kupując na firmę masz możliwość zwrotów.

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od otrzymania zamówionego towaru. Odstąpienie od umowy następuje za pośrednictwem pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy wysłanego do sklepu OponyCiezarowe.pl. Klient po wysłaniu oświadczenia ma 7 dni na odesłanie towaru do sklepu. Artykuły zwrócone w późniejszym terminie nie będą przyjmowane. Po upływie 14 dni od daty odebrania przesyłki, prawo zwrotu lub wymiany przysługuje tylko artykułom posiadającym wadę ukrytą (odpowiedzialność sprzedawcy za zgodność towarów z umową).

Zwracany w tym trybie towar, zostanie przyjęty tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy Klient odeśle towar należycie zapakowany na koszt własny.

Uwaga! Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy lub za pobraniem nie będą przyjmowane

Zwracane towary należy odesłać na adres:

P.P.H.U. Wiktor Zajkiewicz
ul. Widzewska 2
95-054 Ksawerów

Do zwracanego artykułu koniecznie należy dołączyć oryginał paragonu lub faktury, oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz nr konta, na który ma zostać przelana kwota za zwrócony towar. Zwrot należności można otrzymać tylko i wyłącznie przelewem na konto bankowe. Prosimy o dokładne podanie nazwy banku oraz numeru rachunku bankowego. Należność za zwrócone artykuły zostaną wysłane w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki. Pieniądze są zwracane wyłącznie za towar, nie za koszt przesyłek. Należy pamiętać o zachowaniu pocztowego dowodu nadania paczki do chwili otrzymania zwrotu pieniędzy.

Do czasu otrzymania odesłanego produktu serwis wstrzymuje się ze spełnieniem świadczenia wzajemnego w postaci zwrotu ceny za produkt.

Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z obsługą sklepu. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Zwrócony towar można zamienić także na inny, będący w naszej ofercie - w zależności od wybranego produktu nastąpi zwrot nadpłaty lub dopłacą Państwo brakującą sumę.